Скотланд-Ярд розслідує справу щодо Тігіпка через викрадення й вивезення двох онуківСкотланд-Ярд розслідує справу щодо одного з найбагатших і найвпливовіших людей України через викрадення й вивезення двох онуків з британським громадянством з Великої Британії до України. Об этом сообщает news-time.org со ссылкой на СМИ.


Суддя постановив, що банкір і промисловець Сергій Тігіпко допомагав своїй дочці Ганні ігнорувати ухвалу Високого суду Лондона і залишитися у Києві, повідомляє ВВС.


Суд наказав пані Тігіпко повернутися до Лондона, де живе батько дітей, який має британське громадянство, щоб вони могли з ним бачитись.


Сама пані Тігіпко каже: все що вона зробила відтоді, як чоловік покинув її у 2015 році, "було заради добробуту її дітей і ні для кого більше".


Вона додала, що діти були "щасливі і зараз живуть в Україні".


Імена Сергія і Ганни Тігіпко дозволено публічно оголосити після виняткового для подібних справ рішення судді.


На думку суду, діти "зазнавали шкоди" через розлучення з батьком.


Суддя постановив, що публічність може змусити матір та діда повернути дітей.


Ганна Тігіпко зустрілася з батьком дітей у 2010 році, а одружилась із ним у 2012-му.


Вони оселилися у Північному Лондоні і народили двох доньок. Але наприкінці 2015 року батько оголосив про розірвання шлюбу.


Спочатку Ганна Тігіпко була цілком не проти залишитися в Лондоні. Вона заснувала клініку на Гарлі-стріт.


За допомогою матері вона купила за 9 мільйонів фунтів стерлінгів будинок у Гемпстеді, одному з найдорожчих районів столиці, популярному серед російськомовних.


Батько дітей жив поруч зі своєю новою дружиною.


Але потім Ганна Тігіпко також зустріла нового чоловіка і одружилася з ним в 2017 році в Україні.


У листопаді 2017 року вона взяла дівчат у поїздку до Києва — і залишилася там, порушивши таким чином угоду з їхнім батьком.


Вона продала будинок у Гемпстеді і відмовилася від бізнесу на Гарлі-стріт.


У квітні 2018 року Високий суд постановив, що вона має повернутися жити до Лондона — але вона послідовно ігнорувала неодноразові постанови суду.


Суддя Джастін Мостин виявив, що їй у цьому допомагав її батько Сергій. Він був повністю задоволений "його глибокою співучастю", заявив суддя у своїй ухвалі.


Оскільки жодного поступу у справі не було, батько дівчат зробив винятковий крок і попросив назвати імена дідуся й матері. Він сподівався, що це спонукає їх повернути дітей.


Сергій Тігіпко — один з найбагатших і найвпливовіших людей в Україні.


Мільярдер був союзником колишнього президента України Віктора Януковича і був віце-прем’єром у його адміністрації, а також двічі сам балотувався на посаду президента.


Останніми роками він зосередився на своїх бізнес-інтересах, і сказав суду, що він більше не має політичних інтересів.


У залі суду було сказано, що до того, як дітей відвезли до Києва, вони мали тісний зв’язок зі своїм батьком, однак тепер їх налаштовують проти нього.


У грудні минулого року старша донька заявила експерту, якого призначив суд, що "тато поганий".


Він має трьох дітей від попереднього шлюбу, а його нова дружина також має сина.


Вважається, що суддя вперше озвучив імена викрадачів у подібних справах.


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/skotland-yard-rozsl-du-spravu-shchodo-t-g-pka-cherez-vikradennya-i-vivezennya-dvokh-onuk-v”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя